TÜV Rheinland Egyetemi Tudásközpont képzései

Meghosszabbított jelentkezési határidő: 2014.02.11!
Tanfolyam kezdési időpontja megváltozott! Az első órák 2014.02.17-19-én lesznek megtartva!

Tisztelt Hallgatónk!

Az Óbudai Egyetem Szenátusa az egyik leginnovatívabb nemzetközi tanúsító céggel megalakította a TÜV Rheinland Egyetemi Tudásközpontot, amelynek létrehozásával az OE célja naprakész szakmai ismereteket átadni a Hallgatók számára, oly módon, hogy az könnyen tanulható és gyakorlatias legyen.

A változó gazdasági, munkaerő-piaci környezethez igazodva állítottuk össze képzéseinket, melyek során az alábbi témakörökben referensi, auditori és menedzseri személytanúsítványokat szerezhetnek a résztvevők:

• Minőségirányítás
  • Információbiztonság
  • Energiairányítás
  • Munkahelyi biztonság
  • Autóipar
  • Környezetvédelem

A képzés díjai rendkívül kedvezményesen kerültek megállapításra, hogy hallgatóink a bevezetőben megjelölt célkitűzésnek megfelelően minél többen tudják ezt igénybe venni.  A TÜV Rheinland tanúsítvánnyal rendelkező személyek képzése nemzetközileg elismert, mely garancia arra, hogy az Önök leendő munkáltatói a legjobban képzett munkaerőt válasszák.

Használja ki Ön is ezt a rendkívüli lehetőséget, tanulmányozza a további részleteket a csatolt dokumentumokban!

tuv-rheinland-tudaskozpont-jelentkezesi-lap.docx41.12 KB
tuv-rheinland-tudaskozpont-kotelezoen-teljesitendo-tantargyak-a-jelentkezeshez.xlsx12.62 KB
tuv-rheinland-tudaskozpont-referens.pdf132.36 KB
tuv-rheinland-tudaskozpont-menedzser.pdf89.9 KB