Elérhetőségek

Neptun Iroda

Cím: 1034 Budapest, Doberdó u. 6., 104. szoba

Iroda nyitvatartás:

  • Hétfőtől csütörtökig: 9:00 - 15:00
  • Péntek: 9:00 - 12:00
Bilicska Csaba Igazgató
Telefon: +36-1/666-5996 Szoba: Doberdó u. 6. I/104.
E-mail: bilicska.csaba@uni-obuda.hu  

Gyimesi Csilla
FIR, Statisztika
Telefon: Szoba: Doberdó u. 6. I/104.
E-mail: gyimesi.csilla@uni-obuda.hu

Katona-Kis Viktória Tananyagok, továbbképzés
Telefon: +36-1/666-5997 Szoba: Doberdó u. 6. I/104.
E-mail: kis.viktoria@uni-obuda.hu  

Kiss Vivien Tanulmányi ügyek, nyomtatványok
Telefon: +36-1/666-5897 Szoba: Doberdó u. 6. I/104.
E-mail: kiss.vivien@uni-obuda.hu  

Iván Csaba Rendszergazda
Telefon: +36-1/666-5032 Szoba: Tavaszmező u. 14-18., 1.04.
E-mail: ivan.csaba@uni-obuda.hu  

Sándor-Katona Edit Számlázás, diákhitel, kérvénykezelő
Telefon: +36-1/666-5898 Szoba: Doberdó u. 6. I/104.
E-mail: katona.edit@uni-obuda.hu  

Vincze Adrienn Pénzügyek
Telefon: +36-1/666-5871 Szoba: Doberdó u. 6. I/104.
E-mail: vincze.adrienn@uni-obuda.hu



Kari Rendszergazdák

Iván Csaba KGK kari rendszergazda
Telefon: +36-1/666-5032 Szoba: Tavaszmező u. 14-18., 1.04.
E-mail: ivan.csaba@kgk.uni-obuda.hu  

Farkasné Kóka Zsuzsanna RKK kari rendszergazda
Telefon: +36-1/666-5964 Szoba: Doberdó út 6. D.4.56
E-mail: koka.zsuzsanna@rkk.uni-obuda.hu  

Lantos Zoltán BGK kari rendszergazda
Telefon: +36-1/666-5313 Szoba: Népszínház u., fsz. 6.
E-mail: lantos.zoltan@bgk.uni-obuda.hu  

Hajdu Zsolt
KVK kari rendszergazda
Telefon: +36-1/666-5099 Szoba: Tavaszmező u. "A" épület II. 221.
E-mail: hajdu.zsolt@kvk.uni-obuda.hu  

Zakár István
NIK kari rendszergazda
Telefon: +36-1/666-3776, +36-1/666-5810 Szoba: Bécsi út 96/b., BA.3.19.
E-mail: zakar.istvan@kvk.uni-obuda.hu  

Rab Mihályné AMK kari rendszergazda
Telefon: +36-22/316-260/127, +36-22/200-420 Szoba: Székesfehérvár, Budai út 45. F. 103.
E-mail: rab.mihalyne@amk.uni-obuda.hu  

Simon Balázs YEK kari rendszergazda
Telefon: Szoba: 1146 Thököly út 74. "A" épület fsz 1117.
E-mail: simon.balazs@uni-obuda.hu  



Kollégium

Füredi Dominik
Kollégiumi rendszergazda
Telefon: +36-1/373-0054 Szoba: Bánki Donát Kollégium, 104-es szoba
E-mail: furedi.dominik@koll.uni-obuda.hu