Gyermekgondozási pályázat 2022/23/2

Kedves Hallgatók,

Az Óbudai Egyetem a 2022/2023-as tanév II. félévére ösztöndíjpályázatot hirdet, minden szakon bármely munkarendben tanulmányokat folytató aktív jogviszonnyal rendelkező hallgatói számára, akik CSED, GYES, GYET illetve GYED ellátásban részesülnek.

A pályázat érvényességének feltétele, aktív hallgatói jogviszony mellett, a Neptun rendszerben az "OE-0083 - Nyilatkozat gyermekgondozási ellátás igénybevételéhez kapcsolódó ösztöndíj pályázathoz" kérvény leadása valamint a fent említett ellátások egyikére való jogosultságának igazolása magyarországi hatóság által kiállított dokumentummal.

A pályázat benyújtásának határideje: 2023. március 14. 23:59

Az ösztöndíj összege 10.000 HUF, melynek kifizetése várhatóan 2023. május hónapban történik.

Részletes pályázati kiírás a csatolt fájlban található.

Tisztelettel,

Dr. Rácz Ervin
oktatási rektorhelyettes
Oktatási Főigazgatóság
Óbudai Egyetem

Dear students,

Óbuda University announces a scholarship for the 2022/2023 academic year second semester for active students studying in any mode of attendance on any program who receive CSED, ÖD, GYES, GYET, or GYED benefits.

To be eligible for the competition, in addition to active student status, applicants must fill out the "ÓE-0083 - Declaration for applying for a scholarship related to the use of child care benefits" form in the NEPTUN system and provide proof of entitlement to one of the aforementioned benefits with a document issued by a Hungarian authority.

The deadline for submitting applications is March 14, 2023.

The scholarship amount is HUF 10,000, to be paid during May of 2023.

The detailed description of the scholarship can be found in the attached document.

Your sincerely,
Ervin Rácz, Ph.D. habil.