Marketing és minőségügyi felmérés

Tisztelt I. évfolyamos Hallgató!

Az elmúlt évek gyakorlatának megfelelően a főiskola a sikeres felvételizők körében felmérést készít a jelentkezés okairól, a főiskola megítéléséről, a tájékoztatás minőségéről, annak érdekében, hogy az összegyűjtött információk segítségével jobban tudjuk szervezni a leendő felvételizők tájékoztatását, a főiskola megismertetésének folyamatát.
Ez évben elektronikus úton, a Neptun rendszer alkalmazásával kerül sor a kérdőívek kitöltésére.
Az elektronikus kérdőív a főiskola http://neptun.bmf.hu felületén a "Hallgatóként való belépés"-nél érhető el a hallgatók saját azonosítójának és jelszavának megadásával. Az így feljövő oldalon a bal oldali menüsor "Tanulmányok" menüjében a "Véleményezés" címszó alatt érhető el a dokumentum az "Aktuális kérdőívek: Marketing és minőségügyi felmérés" cím alatt.
Kérem Önt, hogy a kérdőívet legkésőbb október 10-ig kitölteni szíveskedjen!

Üdvözlettel és köszönettel,

Dr. Gáti József