HÖOK Felsőoktatási Mentorprogram

Kedves Hallgató!

Jól jönne egy kis segítség eligazodni a felsőoktatásban?

Jelentkezz a HÖOK Mentorprogramba, ha

• kapsz szociális ösztöndíjat, vagy
  • van legalább két testvéred, vagy
  • az alábbi régiókból származol: Észak-Alföld, Észak-Magyarország, Dél-Alföld, Dél-Dunántúl, vagy
  • ha a pályázati kiírásban feltüntetett egyéb csoportba tartozol.

Ha szeretnél egy tapasztalt, felsőbbéves mentort, aki melletted áll, és támogat a tanulmányi és adminisztratív kérdésekben, akkor ez a program neked szól!

Mentorod tájékoztatni fog a legfrissebb pályázatokról, ösztöndíjakról és juttatásokról – minden fontos információt megkapsz ahhoz, hogy a legjobbat hozhasd ki az egyetemi éveidből. Emellett részt vehetsz ingyenes soft-skill fejlesztő tréningeken, intézményi, regionális és országos rendezvényeken is, ráadásul mindezt egy szuper, támogató közösség tagjaként.

Ha te is úgy érzed, hogy kihívásokkal teli háttérrel érkeztél a felsőoktatásba, akkor ne hagyd ki ezt a remek lehetőséget!

Jelentkezz október 31-ig az alábbi jelentkezési formon! Kérjük, jelöld be, hogy az alábbi állítások közül melyik igaz rád, és készítsd elő az ezt igazoló dokumentumot is, hogy később csatolhasd! https://forms.gle/5eT4DpiNCLvpqVxe9

Várunk téged is, és reméljük, hogy hamarosan a csapatunk része leszel!

Bármilyen kérdés vagy probléma esetén a mentorprogram@hook.hu e-mail címen keress minket bizalommal!

Üdvözlettel,
HÖOK Mentorprogram