OE Szakkollégiumok Napja

Ha karácsony előtt egy eseményre mész el, akkor ez legyen az!

Szeretettel várunk az OE Szakkollégiumok Napjára, ahol az egyetem szakkollégiumai bemutatkoznak és exkluzív előadásokkal várnak!
Időpont:  2023.12.12,  09.00-16.00
Helyszín: Bécsi út 96, F09 terem & Aula,

Hogy miért? Mert találkozhatsz azokkal, akik segítik fejlődésed, közelebb hozzák számodra a világot, különös tekintettel a piacot és persze a tudományt, és akik körében a lehető legjobban érezheted magad az Óbudai Egyetemen.

Legizgalmasabb témák:

• Robottechnikai Szakkollégium: Ipari robotok: a szorgalmas, de buta lények, azaz hogyan tanítsunk meg egy robotot festeni.
  • Integrált Tudományok Szakkollégiuma: Élhető környezet építőkockái
  • Bánki Donát Szakkollégium: Fémek és polimerek technológiái a gépészeti gyakorlatban
  • Mikoviny Sámuel Szakkollégium: Azok az alapelvek, amelyekre a földmérés épül
  • Neumann János Szakkollégium: Fogyatékkal élők segítése mérnöki módszerekkel
  • Kandó Kálmán Villamosmérnöki Szakkollégium: Van élet a diesel üzemanyag után? Beszéljünk a hidrogénről?!
  • Jánossy Ferenc Szakkollégium:  Milyen válságok jönnek? Milyen önvezetőjárműre vágyunk?
  • Kapy Jenő Szakkollégium: Bontott építési hulladék felhasználása és látványbeton összefüggése
  • Biztonságtudományi Szakkollégium: Elkerülhetetlen balesetek kezelése önvezető jármű által

Az OE Szakkollégiumok Napja Rólad szól, mégpedig annyira, hogy kis szerencsével még nyerhetsz is izgalmas ajándékokat.

Az évfolyamtársaid ott lesznek. És Te?

Előregisztráció az alábbi linken:

Várunk!

Tehetséggondozási Iroda