Színházi előadások

Kedves Hallgatók!

A Nemzeti Színház az Óbudai Egyetem hallgatói számára különleges élménycsomagot kínál. Színházunk legformabontóbb, kísérletező, különleges – azt mondhatjuk: extravagáns – előadásait egy program keretében szeretnénk a fiatal nézőknek megmutatni. Fontosnak tartjuk, hogy azok a színházi törekvések, amelyek a jövő színházának útjait kutatják, minél többekhez eljussanak – azokhoz, akik a jövő értelmiségei, kultúrának meghatározói szereplői, alakítói lesznek.

A következő előadásokat kínáljuk októberben, amiből ki-ki kiválaszthatja azokat, amely előadásokra leginkább kíváncsi, akár az összeset is.

Józsa Péter Pál: Agón
rendező: Vidnyánszky Attila
szeptember 30. és október 29. – 19 óra, Nagyszínpad

Visconti filmforgatókönyve nyomán: Rocco és fivérei
rendező: Vidnyánszky Attila
október 2. – 18 óra • Nagyszínpad

Mihail Bulgakov: A Mester és Margarita
rendező: Alekszandar Popovszki
szeptember 25., 26., okt. 21. – 19 óra • Nagyszínpad

Euripidész: Bakkhánsnők
rendező Theodórosz Terzoplulosz
október 6., 24. – 19 óra • Nagyszínpad

Az online vásárlás a legegszerűbb (www.nemzetiszinhaz.hu/musor). A négy előadáscím több dátummal is választható!

Ha kiválasztják az előadást és a jegyeket, a kosárnál lesz egy kedvezménykuponos lehetőség. Itt ki kell választani az UNIVERSITAS engedményt és a kuponkódhoz beírni: Homo sapiens

Az előadások a hallgatók számára ingyenesek!

Önt is várva előadásainkon, üdvözlettel:

Vidnyánszky Attila
vezérigazgató