Online ÓE Állásbörze 2021

Online ÓE Állásbörze - Értékes Nyereményekkel!

Kedves Hallgató!

Az Óbudai Egyetem az idei tanévben is megrendezi Állásbörzéjét, immár 25. alkalommal, rendhagyó módon online platformon. A hazai és a nemzetközi gazdasági élet vezető cégei páratlan álláslehetőségekkel várják az érdeklődőket.

Időpont, helyszín:
2021. április 27. - Online (Discord)

Az Állásbörze kiváló lehetőséget kínál arra, hogy megismerkedj a hazai és a nemzetközi gazdasági élet piacvezető cégeinek képviselőivel, akik jól jövedelmező, akár a tanulmányok mellett is folytatható álláslehetőségekkel várják a hallgatókat.
Az online rendezvény során mindent megtudhatsz a szakmai gyakorlati lehetőségekről, a diákmunkákról, valamint a gyakornoki pozíciókról is.

Érdemes regisztrálni, ugyanis idén is értékes nyereményeket sorsolnak ki a szervezők!

További információkért látogass el az https://allasborze.uni-obuda.hu/ oldalára.

Várunk szeretettel!
Üdvözlettel:
az Állásbörze szervezője,
az Óbudai Egyetem Nonprofit Kft.