A leginnovatívabb szakdolgozat

A pályázat célja

Az innovatív ötleteket tartalmazó szakdolgozatok elismerése, a megvalósítás ösztönzése. A szakdolgozatban ismertetett ötlet témáját illetően megkötés nincs, az vonatkozhat egy piacképes szolgáltatás létrehozására, vagy egy termék kifejlesztésére, bevezetésére.

A pályázaton részt vehet

A pályázaton részt vehet minden, az Óbudai Egyetemmel jogviszonyban álló, szakdolgozatát 2017 tavaszán megvédő, alapképzésben résztvevő hallgató. Pályázni lehet egyénileg, vagy szerzőtárssal. Abban az esetben, ha a szakdolgozatot ketten készítették, mindkét szerzőnek az Óbudai Egyetem végzős hallgatójának kell lennie. (A díj ebben az esetben megosztásra kerül).

Rendelkezésre álló források

A pályázat meghirdetésekor a támogatásra rendelkezésre álló tervezett keretösszeg 225 eFt, amely az alábbi díjakat tartalmazza:

• I. díj 100 eFt
  • II. díj 75 eFt
  • III. díj 50 eFt

A pályázatok benyújtásának határideje

2017. február 28. 24.00 óra

Részletek a pályázati kiírásban!

Pályázati kiírás194.45 KB