MATLAB nyílt nap az Óbudai Egyetemen

Miért fontos a MATLAB termékcsalád az oktatásban? Miért választják az oktatók? Hogyan segíti a hallgatókat a tanulásban? Milyen előnyökkel jár a használata? Hogyan befolyásolja a végzős hallgatók és az egyetemi kutatási illetve fejlesztési projektek sikerességét?

A nyílt napon a fenti kérdéseket megválaszolva megismerheti, hogyan illeszkedik a MATLAB/Simulink programcsalád az egyetemi oktatásba, esettanulmányon keresztül bemutatják a MathWorks által nyújtott segédanyagokat és felhasználási lehetőségeiket.

A hallgatókat élő bemutatókkal, tájékoztatókkal, nyereményjátékkal, az egyetemi oktatókat pedig a szofver használatát bemutató - előzetes regisztrációhoz kötött - előadással várják a szerevezők.