Trendence Graduate Barometer 2016 felmérés

Kedves Hallgató Kolléga!

Ezúton szeretnénk meghívni, hogy csatlakozzon Európa legnagyobb karrierrel, karriertervezéssel és oktatással kapcsolatos felméréséhez!

Évente mintegy 950 felsőoktatási intézmény közel 280 ezer hallgatója vesz részt Európa-szerte a trendence Graduate Barometer felmérésben és mondja el karrierjével, karriertervezéssel és oktatással kapcsolatos véleményét. Intézményünk ebben az évben is csatlakozott a felméréshez.

Szeretne Ön is részt venni a trendence Graduate Barometer 2016 felmérésben? Kérjük, kattintson az alábbi linkre. A felmérés az idei évtől kezdve magyarul is kitölthető:
www.trendence-gradbarometer.eu

Egyben vegyen részt az értékes nyeremények kisorsolásában! Ez évben az alábbiak kerülnek kisorsolásra:

• 5 x 500€ értékű BestChoice Europe eShop utalvány
  • 10 x 200€ értékű BestChoice Europe eShop utalvány
  • A BestChoice Europe eShop utalványok több mint 70 online üzletben bevalthatóak és egymással kompinálhatóak.

A kérdőív kitöltése után megtekintheti a tavalyi felmérés eredményeit és ingyen letölthető hasznos információkat kaphat a karriertervezéssel kapcsolatban. Az Önök válaszadásai alapján a munkáltatók és az egyetemek tájékoztatást kapnak afelől, hogy mit szeretne az új generáció, milyen elképzeléseik és céljaik vannak a jövőjüket illetően.

A válaszadás névtelen és szigorúan megfelel az adatvédelmi szabályzatnak.

Adjon hangot a véleményének!

Üdvözlettel:
Gáti József