Erasmus pótpályázat a 2015/16-os tanév tavaszi félévére

Aki úgy gondolja, hogy lenne kedve a tavaszi félévben Erasmus ösztöndíjjal tanulmányútra, vagy szakmai gyakorlatra menni, pótpályázatot nyújthat be. Kérjük, hogy olvassák el figyelmesen a pályázás módját.

Határidő: 2015. október 5.

A szakmai gyakorlatra a jelenlegi állás szerint folyamatosan lehet pályázni, de célszerű legalább az online jelentkezéssel jelezni a pályázati szándékot.

A szakmai gyakorlatnál a kötelező minimum cégnél töltendő időtartam két hónap, ez eshet a nyári időszakra is, szeptember 30-ig bezárólag.

Külön felhívjuk a januárban diplomázók figyelmét a friss diplomások szakmai gyakorlatos pályázatára, részletek a következő linken találhatók:

A tavaszi félévben tanulmányútra pályázóknak lehetősége van szociális pályázatot is benyújtani, figyeljék az Erasmus oldalon hamarosan megjelenő hirdetést. Valamennyi hallgatónak lehetősége van a tartós betegséggel élők pályázatának benyújtására is, a hirdetést itt is hamarosan közzétesszük.