TDK tábor 2015.

TDK Tábor
Velence 2015. június 29-július 1.

A TÁMOP 4.2.2/B pályázatnak köszönhetően az idei tanévben lehetőség van a kiemelkedő tehetségű hallgatók támogatására és a tehetséggondozásra. Ennek keretében egy exkluzív helyszínen, a Velencei-tó partján a Juventus szállóban tudjuk megrendezni ingyenes TDK táborunkat. A tábor 2015. június 29-én a délelőtti órákban kezdődik, és július 1-én ebéd után ér véget. A tábor célja a tehetséges hallgatók motiválása, a következő TDK-ra történő felkészítés, a hallgatók kapcsolatrendszerének formálása. Nem mellékes cél egy kis kikapcsolódás sem. A tábor szervezőbizottsága: Dr. Seebauer Márta oktatási dékánhelyettes, Dr. Hajnal Éva egyetemi docens és Dr. Rádai Levente adjunktus. A tábor bőséges szakmai programmal várja a résztvevőket; megismerkedhetnek a TDK mozgalom múltjával, jelenével, szervezeti felépítésével, részt vehetnek a kutatói életpályával, motivációval, karrierépítéssel kapcsolatos kiscsoportos tréningeken. A tábor pontos programját az érdeklődők hamarosan megtekinthetik a honlapon. A szakmai programok mellett a háromcsillagos hotel által nyújtott kellemes környezet, és pihenési lehetőségek, szauna, úszómedence, Jacuzzi fokozzák a jó hangulatot. A táborban napi háromszori étkezést, kávét, üdítőt bocsátunk a résztvevők rendelkezésére. A táborban való részvétel ingyenes, beleértve a szállás, étkezés és a szakmai programok költségét is, az oda- és visszautazást a résztvevők fizetik. Jelentkezni a letölthető űrlap kitöltésével, beküldésével lehet. A jelentkezők közül a szervezőbizottság választja ki a tábor résztvevőit, előnyben részesítve a jobb tanulmányi eredménnyel rendelkező, és TDK vagy egyéb tudományos tevékenységet felmutatni tudó hallgatókat.

Várjuk a jelentkezésedet 2015. Június 18-ig!
Információ: Taupert Szilvia taupert.szilvia@amk.uni-obuda.hu
Hajnal Éva hajnal.eva@amk.uni-obuda.hu