Neptun álláslehetőség a Kandó Kálmán Villamosmérnöki Karon

Figyelem!

Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar Tanulmányi Osztályára keresünk főállású munkatársat adatbázis kezelés - lekérdezések kezelése, készítése feladatok ellátására.
Személyesen: Prof. Dr. Vajda István (Budapest, 1084 Budapest, Tavaszmező utca 17.)
E-mailben: vajda.istvan@kvk.uni-obuda.hu

Beérkezési határidő: 2015. május 27.

Feladatok:
Oktatásszervezés területén:

  • adatbázis kezelés
  • lekérdezések kezelése, készítése

Követelmény:

  • Középiskola/gimnázium,
  • Gyakorlott szintű MS Office (irodai alkalmazások)

Előny:

  • Angol nyelvből középfokú C típusú általános nyelvvizsga, társalgási szintű nyelvtudás,
  • Tanulmányi oktatásszervezésben szerzett munkatapasztalat. - Legalább 1-3 évszakmai tapasztalat,
  • Gyakorlott szintű programozási ismeretek,
  • Felhasználói szintű hálózatismeret,
  • Felhasználói szintű hardverismeret,
  • Felhasználói szintű rendszergazdai ismeretek,
  • SQL ismeretek
  • Önálló és csapatmunka
  • Jó problémamegoldó képesség

Várható kezdés: 2015. június 1.

Munkavégzés helye: Budapest, Tavaszmező utca 17. „A” épület Tanulmányi Osztály

Az állás közalkalmazotti jogviszony keretein belül lett meghirdetve.

Munkaidő: Hétfő-csütörtök: 8:00-16:00; Péntek: 8:00-13:30

Üdvözlettel:

Sándor Tamás
Dékáni Hivatalvezető