AB Consulting gyakornoki program

GYAKORNOKI PROGRAM
Dinamikusan fejlődő IT cégünk - mely SAP vállalatirányítási megoldások bevezetésével foglalkozik, többnyire utolsó féléves hallgatók, illetve friss diplomások jelentkezését várja Gyakornoki Programjába.

Elvárások a sikeres jelölttel kapcsolatban:

• Folyamatban levő egyetemi vagy főiskolai tanulmányok (tanulmányok vége felé, nappali tagozatos hallgatói jogviszony szükséges, gazdasági vagy informatikai szakirányon tanulók előnyben)
  • Heti min.16 órás munkavégzés (cserébe rugalmasság az egyetemi tanulmányokat, kötelezettségeket illetően)
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Folyékony írásbeli és szóbeli nyelvtudás angol és/vagy német nyelven előnyt jelent
  • Jó kommunikációs készségek
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • MS Excel és Word felhasználói szintű ismerete
  • Támogató és lelkes csapatjátékos.

Amit mi ajánlunk:

• Gyakornoki Program – elméleti és gyakorlati képzések SAP területen
  • Piacképes tapasztalat és referencia
  • Kötelező szakmai gyakorlat igazolása
  • Diplomaírás lehetősége, a témakör kiválasztásában támogatás
  • Szakmai képzések SAP vállalatirányítási rendszer területen, illetve projekteken való részvétel lehetősége nagyvállalati környezetben, ahol önálló szakmai feladatokat kell megoldani tapasztalt mentorok segítségével
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • A program végén - a nyitott pozíciók figyelembe vételével - lehetőség van a cégünknél való pályafutás elkezdéséhez.

Amennyiben szívesen jelentkeznél hozzánk, kérjük küldd el önéletrajzodat egy motivációs levél kíséretében a karrier@abconsulting.hu e-mail címre, a "Gyakornoki Program"-ra való hivatkozással.