Kulturális pályázat 2013-14-as oktatási év II. félévére

Az Óbudai Egyetem Kulturális Támogatásokat Elbíráló Bizottsága pályázatot hirdet kulturális tevékenységek szervezésére, különös tekintettel az egyetem keretei között a hallgatók részére szervezett illetve nyújtott: kulturális tevékenységre, rendezvényszervezésre, karrier,- életviteli-és tanulmányi tanácsadásra.
A pályázat célja, hogy segítséget nyújtson művészeti, kulturális célú öntevékeny csoportok számára programjaik megvalósításához, valamint lehetőséget kívánunk teremteni egyéni hallgatók művészeti tevékenységéhez, bemutatkozásához. Továbbá cél a kulturális események: koncertek, múzeumok, színházi programok megtekintésével a művészeti ágak megismerésének támogatása.

Pályázat beadási határideje: 2014. március 25. kedd, 12 óra

A pályázat az alábbi linken érhető el: http://palyazatok.hok.uni-obuda.hu

A pályázat beadása: a weboldalon kell kitölteni és elküldeni, illetve 2 db kinyomtatott, eredetiben aláírt példányt személyesen leadni.

Beadás helye: OE Hotel@BMF Diákotthon 1084 Budapest, Tavaszmező u. 7-13.

Pályázók köre: Öntevékeny csoportok, egyéni pályázók, hallgatói csoportok (kollégium, szak, tankör, kar, EHÖK).

Pályázati feltételek:

• A pályázó az OE-en hallgatói jogviszonnyal rendelkezzen.
  • A hallgató pályázhat saját, vagy csoport nevében.
  • A pályázónak/pályázóknak vállalkoznia kell arra, hogy az egyetem nyilvánossága előtt bemutatkoznak. (műsor, kiállítás, program.)
  • Csoportok esetén legalább féléves működést kell igazolni.
  • Közösségek pályázhatnak kulturális programok megvalósítására (színház-, kiállítás -, múzeumlátogatás)1

Pályázat beadásához szükséges mellékletek:

1. Pályázati Adatlap értelemszerű kitöltése. A pályázat az alábbi linken érhető el: http://palyazatok.hok.uni-obuda.hu
    Szakmai indoklás, tevékenység megnevezés, működés körülményei, tervek, tagság összetétele.
  2. Pénzügyi terv a pályázat megvalósításához
  3. Támogatói javaslat, nyilatkozat

A pályázaton nyert pénzt az egyetem pénzügyi rendszerén keresztül csak az elnyert támogatásra használhatja fel. A pályázóval az egyetem, támogatási szerződést köt, melyben rögzítik a támogatott tevékenységeket és az erre adott pénzkeretet. A pályázó utófinanszírozásként kapja saját számlájára a bemutatott számlák értékét, vagy átutalással fizethetők a költségek.

A pályázat teljesüléséről a pályázó pénzügyi - és szakmai beszámolóval tartozik legkésőbb 2014. június 13-ig

A számlák elszámolása csak a bizottság vezetőjének teljesítési igazolása mellett történhet.

Pályázat elbírálásának ideje: 2014. március 27-31.

A pályázatok eredménye a bírálat után az OE EHÖK pályázati portálján lesznek elérhetőek, a Neptun-kód megadásával.

Budapest, 2014. március 10.

Novák János s.k.
Kulturális Támogatásokat Elbíráló Bizottság elnöke

1 Kérem a pályázat megírásakor vegyék figyelembe, hogy jogszabály szerint ezen programok megvalósítása 54%-os plusz adóterhet és 27%-os járulékot von maga után. (pl. egy 1000 Ft-os belépőjegy kb. 1810 Ft-ba kerül) Ez a költség a pályázót (elnyert összeget) terheli!