Kulturális pályázat

2010-11-es oktatási év I. félévére

Az Óbudai Egyetem Kulturális Támogatásokat Elbíráló Bizottsága pályázatot hirdet kulturális tevékenységek szervezésére különös tekintettel az egyetem keretei között a hallgatók részére szervezett illetve nyújtott: kulturális tevékenységre, rendezvényszervezésre, karrier,- életviteli-és tanulmányi tanácsadásra.
A pályázat célja, hogy segítséget nyújtson művészeti, kulturális célú öntevékeny csoportok számára programjaik megvalósításához, valamint lehetőséget kívánunk teremteni egyes hallgatók művészeti tevékenységéhez, bemutatkozásához. Továbbá cél a kulturális események: koncertek, múzeumok, színházi programok megtekintésével a magasabb művészetek megismerésének támogatása.

Pályázat beadási határideje: 2010. október 1. kedd, 12 óra

A pályázat beadása: 2 db kinyomtatott, eredetiben aláírt példány személyes leadása, és e-mailben az alábbi címre elküldve: novak.janos@koll.uni-obuda.hu

Beadás helye:

• OE Hotel@BMF Diákotthon
  • 1084 Budapest, Tavaszmező u. 7-13.

Pályázók köre:

Öntevékeny csoportok, egyéni pályázók, hallgatói csoportok (kollégium, szak, tankör, kar, EHÖK).

Pályázati feltételek:

• A pályázó OE –en hallgatói jogviszonnyal rendelkezzen.
  • A hallgató pályázhat saját, vagy csoport nevében.
  • A pályázónak/pályázóknak vállalkoznia kell, hogy az egyetem nyilvánossága előtt bemutatkoznak. (műsor, kiállítás, program.)
  • Csoportok esetén legalább féléves működést kell igazolni.
  • Közösségek pályázhatnak kulturális programok megvalósítására (színház, kiállítás, múzeumlátogatás)1.

Pályázat beadásához szükséges mellékletek:

1. Pályázati Adatlap értelemszerű kitöltése.
    Szakmai indoklás, tevékenység megnevezés, működés körülményei, eddigi eredmények, tervek, tagság összetétele.
  2. Pénzügyi terv a pályázat megvalósításához
  3. Támogatói javaslat, nyilatkozat
A pályázaton nyert pénzt az egyetem pénzügyi rendszerén keresztül csak az elnyert támogatásra használhatja fel. A pályázóval az egyetem támogatási szerződést köt, melyben rögzítik a támogatott tevékenységeket és az erre adott pénzkeretet. A pályázó utófinanszírozásként kapja saját számlájára a bemutatott számlák értékét, vagy átutalással fizethetők a költségek.
A pályázat teljesüléséről a pályázó pénzügyi - és szakmai beszámolóval tartozik legkésőbb 2010. december 10-ig
A számlák elszámolása csak a bizottság vezetőjének teljesítési igazolása mellett történhet.

Pályázat elbírálásának ideje: 2010. október 7. csütörtök

Budapest, 2010. szeptember 17.

Novák János s.k.
Kulturális Támogatásokat Elbíráló Bizottság elnöke

1 Kérem a pályázat megírásakor vegyék figyelembe, hogy jogszabály szerint ezen programok megvalósítása 54%-os plusz adóterhet és 27%-os járulékot von maga után. (pl. egy 1000 Ft-os belépőjegy kb. 1810 Ft-ba kerül) Ez a költség a pályázót (elnyert összeget) terheli!
kulturalis_palyazat_2010_palyazati_kiiras.pdf176.35 KB
kulturalis_palyazat_2010_idoutemezes.pdf101.87 KB