Kulturális Pályázat

2009-10-es oktatási év II. félévére

Az Óbudai Egyetem Kulturális Támogatásokat Elbíráló Bizottsága pályázatot hirdet kulturális tevékenységek szervezésére különös tekintettel az egyetem keretei között a  hallgatók részére szervezett illetve nyújtott kulturális tevékenységre, rendezvényszervezésre, karrier,- életviteli, - és tanulmányi tanácsadásra.
A pályázat célja, hogy segítséget nyújtson művészeti, kulturális célú öntevékeny csoportok számára programjaik megvalósításához, valamint lehetőséget kívánunk teremteni egyes hallgatók művészeti tevékenységéhez, bemutatkozásához. Továbbá célunk a magasabb művészetek megismerésének támogatása koncertek, múzeumok, színházi programok látogatásával.

Pályázat beadási határideje: 2010.  február 25. csütörtök 14 óra
Pályázat elbírálásának határideje:     2010. március 1. hétfő

A pályázat beadása módja: 1 db kinyomtatott eredetiben aláírt példány és e-mailben: csik.erzsebet@koll.bmf.hu-ra

Beadás helye: ÓE Kiss Árpád Tagkollégium 1034 Budapest Doberdó út 6./A

Pályázók köre: Az Óbudai Egyetem hallgatói
Például: Öntevékeny csoportok, egyéni pályázók, hallgatói csoportok

Pályázati feltételek:

• A pályázó Óbudai Egyetemen hallgatói jogviszonnyal rendelkezzen.
  • A hallgató pályázhat saját, vagy csoport nevében.
  • A pályázónak/pályázóknak vállalkoznia kell, hogy az egyetem nyilvánossága előtt bemutatkoznak. (műsor, kiállítás, program.)
  • Csoportok esetén legalább féléves működést kell igazolni.
  • Közösségek pályázhatnak kulturális programok meglátogatására (színház, kiállítás, komolyzenei koncert, múzeumlátogatás).

Pályázat beadásához szükséges mellékletek:

• Pályázati Adatlap értelemszerű kitöltése.
  • Szakmai indoklás, tevékenység megnevezés,  működés körülményei, eddigi eredmények, tervek, tagság összetétele.
  • Pénzügyi terv a pályázat megvalósításához.
  • Támogatói javaslat, nyilatkozat.

A pályázóval az egyetem támogatási szerződést köt, melyben rögzítik a támogatott tevékenységeket és az erre adott pénzkeretet. A pályázó utófinanszírozásként kapja a támogatást a saját számlájára, amennyiben bemutatta a készpénzes számlákat, vagy átutalással fizethetők a költségek. A pénzügyi szabályok betartása mellett.

A pályázat teljesüléséről a pályázó pénzügyi - és szakmai beszámolóval tartozik melyet legkésőbb 2010. május 30-ig le kell adnia a bizottság vezető részére.

A számlák elszámolása csak a bizottság vezetőjének teljesítési igazolása mellett történhet meg.

Budapest, 2010. február 11.

Szabóné Csík Erzsébet
Kulturális Támogatásokat Elbíráló Bizottság