Vizsgáztatás rendje

Tisztelt Hallgatók!

Szabályzatok, tájékoztatók menüpontban is megtalálható 2008/09/1. félév lezárásához és a 2008/09/2. félév inditásához kapcsolódó dokumentáció alapján:

"A Leckekönyvet a hallgató nem veheti fel a tanulmányi osztályon, így a hallgatónak személyazonosságát a vizsgán, hitelt érdemlő módon igazolnia kell, amelyre a személyi igazolvány, az útlevél, új típusú vezetői engedély (jogosítvány) ill. a diákigazolvány szolgál.
Szóbeli vizsgán a vizsgáztatók a megszerzett osztályzatot közlik a hallgatóval, majd azonnal ráírják a vizsgalapra."
Szóbeli vizsga esetében (a vizsga megkezdése előtt) a hallgatói felületről lehetőség van "Vizsga bizonylat" nyomtatására. Ezt a Vizsgák/Felvett vizsgák menüpontban, az adott vizsga sorában kattintva egy új ablakban megjelenő "Vizsga adatok" táblában található "Vizsga bizonylat nyomtatása" nevet viselő gombra kattintva lehet megtenni. A kinyomtatott bizonylatot az oktatónak kell átadni a szóbeli vizsga után közvetelnül, amit az oktatónak kötelssége kitölteni. Azután, hogy az oktató kitöltötte, a bizonylat a hallgatónál marad.

Üdvözlettel:
Neptun csoport